Předporodní příprava párů

Předporodní příprava párů

Předporodní příprava párů

Na začátku se zdá 9 měsíců opravdu dlouhá doba, ale když ono to tak rychle sletí. Obzvlášť dnes, kdy se pracuje téměř do konce těhotenství a potom je najednou čas porodu za dveřmi.
Čas tak rychle utekl, porod je na opravdu za dveřmi a vy pochybujete zda jste připravené. A co partner? Je schopen pomoci? Co o porodu ví?
Co by jste mohli udělat už teď, abyste byli připraveni na porod?
Připravujte se k porodu, projděte si znovu informace, které máte. Máte jich málo, nebo se chcete naopak ještě informovat a spojit to i s praktickými ukázkami?

 

Pravidelně organizuji celodenní předporodní kurz pro páry.

 

✔Nabízím intimitu prostředí, kde se setkáváme v 7 párech, kdy máme možnost v malém kruhu otevřít mnoho témat. Možná vás i partnera čeká první porod a tudíž mnoho neznámého.
 
✔Kurz vám poodkryje širokou škálu témat. Máte-li u porodu dostatek informací, troufám si říct, že vás čeká méně tápání.
 
✔Na kurzu získáte mnoho informací k těhotenství, porodu, šestinedělí.
 
✔Projdu s vámi všechny doby porodní, podpořím vás, aby jste zažili pro vás krásný, klidný porod, který bude posilujícím zážitkem.
 
✔S blížícím termínem můžete pro své tělo mnohé udělat. Ať už je to relaxační cvičení s partnerem či příjemná masáž a napářka. Vše si názorně ukážeme a zapojíme i partnery.
 
✔Budeme hovořit o tématech jak přivolat porod po stanoveném termínu, o tom , jak zvládnout bolest u porodu, či strach, který nás občas svazuje.
 
✔Probereme možnosti jednotlivých porodnic v kraji, otázky, kdy vyjet k porodu, jak poznám, že je to porod a ne jen poslíčci.
 
✔Projdeme přípravu porodního plánu a co vlastně k porodu a pobytu na šestinedělí potřebujete.
 
✔Velkým tématem je potom šestinedělí a kojení, kdy se ujistíte, že kojení je tou nepřirozenější možností výživy pro vaše miminko, důvěra ve vlastní tělo je klíčová.
 
Věřím, že kurz je přínosem i pro tatínky, i pro muže je zrození totiž velkým neznámým a sama ze zkušeností vím, jak moc si přejí být nápomocni, jak velkou mohou být během porodu oporou a kotvou.