Předporodní příprava párů

Datum: 16.10.2021 - 16.10.2021

 

Předporodní kurz 16.10.2021 od 9.30-17.00 hod, Frýdlant n/O, centrum pro rodinu NENUDA.
Proč jít na můj předporodní kurz, co vás na něm čeká a pro koho je určený?
Předporodní kurzy nabízí i nemocnice. Je zřejmé, že v nemocnicích se dozvíte mnoho zajímavých informací, ale z lékařského prostředí, dozvíte se o postupech, které jsou a které nejsou standardem pro danou nemocnici. Možná získáte informace od zdravotníků, ale není již čas probrat vaše otázky, popřípadě alternativy vašich požadavků.
Nabízím intimitu prostředí, kde se setkáváme v 5-6 párech, kdy máme možnost v malém kruhu otevřít mnoho témat. Možná vás i partnera čeká první porod a tudíž mnoho neznámého. Kurz vám poodkryje širokou škálu témat. Máte-li u porodu dostatek informací, troufám si říct, že vás čeká méně tápání. Na kurzu získáte mnoho informací k těhotenství, porodu, šestinedělí. Projdu s vámi všechny doby porodní, podpořím vás, aby jste zažili pro vás krásný, klidný porod, který bude posilujícím zážitkem.
S blížícím termínem můžete pro své tělo mnohé udělat. Ať už je to relaxační cvičení s partnerem či příjemná masáž a napářka. Vše si názorně ukážeme a zapojíme i partnery ????
Budeme hovořit o tématech jak přivolat porod po stanoveném termínu, o tom , jak zvládnout bolest u porodu, či strach, který nás občas svazuje. Probereme možnosti jednotlivých porodnic v kraji, otázky, kdy vyjet k porodu, jak poznám, že je to porod a ne jen poslíčci. Projdeme přípravu porodního plánu a co vlastně k porodu a pobytu na šestinedělí potřebujete. Velkým tématem je potom šestinedělí a kojení, kdy se ujistíte, že kojení je tou nepřirozenější možností výživy pro vaše miminko, důvěra ve vlastní tělo je klíčová. Věřím, že kurz je přínosem i pro tatínky, i pro muže je zrození totiž velkým neznámým a sama ze zkušenosti vím, jak moc si přejí být nápomocni, jak velkou mohou být během porodu oporou a kotvou.
Těším se na vás a vaše partnery, může to být samozřejmě i kamarádka nebo kdokoliv vás bude u porodu doprovázet.