Předporodní příprava párů 1/10/2022

Datum: 01.10.2022 - 01.10.2022

Předporodní kurz 1.10.2022 od 9.30-17.00 hod, Frýdlant n/O, centrum pro rodinu Nenuda RC
 
 
Proč jít na můj předporodní kurz, co vás na něm čeká a pro koho je určený?
 
✔Nabízím intimitu prostředí, kde se setkáváme v 7 párech, kdy máme možnost v malém kruhu otevřít mnoho témat. Možná vás i partnera čeká první porod a tudíž mnoho neznámého.
 
✔Kurz vám poodkryje širokou škálu témat. Máte-li u porodu dostatek informací, troufám si říct, že vás čeká méně tápání.
 
✔Na kurzu získáte mnoho informací k těhotenství, porodu, šestinedělí.
 
✔Projdu s vámi všechny doby porodní, podpořím vás, aby jste zažili pro vás krásný, klidný porod, který bude posilujícím zážitkem.
 
✔S blížícím termínem můžete pro své tělo mnohé udělat. Ať už je to relaxační cvičení s partnerem či příjemná masáž a napářka. Vše si názorně ukážeme a zapojíme i partnery.
 
✔Budeme hovořit o tématech jak přivolat porod po stanoveném termínu, o tom , jak zvládnout bolest u porodu, či strach, který nás občas svazuje.
 
✔Probereme možnosti jednotlivých porodnic v kraji, otázky, kdy vyjet k porodu, jak poznám, že je to porod a ne jen poslíčci.
 
✔Projdeme přípravu porodního plánu a co vlastně k porodu a pobytu na šestinedělí potřebujete.
 
✔Velkým tématem je potom šestinedělí a kojení, kdy se ujistíte, že kojení je tou nepřirozenější možností výživy pro vaše miminko, důvěra ve vlastní tělo je klíčová.
 
Věřím, že kurz je přínosem i pro tatínky, i pro muže je zrození totiž velkým neznámým a sama ze zkušeností vím, jak moc si přejí být nápomocni, jak velkou mohou být během porodu oporou a kotvou.
 
Těším se na vás a vaše partnery, může to být samozřejmě i kamarádka nebo kdokoliv, kdo vás bude u porodu doprovázet.
Volejte 602551511 nebo pište: info@zrozenisdulou.cz