Předporodní příprava párů Frýdek-Místek 25/3/2023

Datum: 25.03.2023 - 25.03.2023

Proč jít na můj předporodní kurz, co vás na něm čeká a pro koho je určený?
 
Předporodní kurzy nabízí i nemocnice. Je zřejmé, že v nemocnicích se dozvíte mnoho zajímavých informací, ale z lékařského prostředí, dozvíte se o postupech, které jsou a které nejsou standardem pro danou nemocnici. Možná získáte informace od zdravotníků, ale není již čas probrat vaše otázky, popřípadě alternativy vašich požadavků.
 
????Nabízím intimitu prostředí, kde se setkáváme max v 8 párech, kdy máme možnost v malém kruhu otevřít mnoho témat. Možná vás i partnera čeká první porod a tudíž mnoho neznámého.
????Kurz vám poodkryje širokou škálu témat. Máte-li u porodu dostatek informací, troufám si říct, že vás čeká méně tápání.
????Na kurzu získáte mnoho informací k těhotenství, porodu, šestinedělí.
????Projdu s vámi všechny doby porodní, podpořím vás, aby jste zažili pro vás krásný, klidný porod, který bude posilujícím zážitkem.
????S blížícím termínem můžete pro své tělo mnohé udělat. Ať už je to relaxační cvičení s partnerem či příjemná masáž a napářka. Vše si názorně ukážeme a zapojíme i partnery ????
????Budeme hovořit o tématech jak přivolat porod po stanoveném termínu, o tom , jak zvládnout bolest u porodu, či strach, který nás občas svazuje.
????Probereme možnosti jednotlivých porodnic v kraji, otázky, kdy vyjet k porodu, jak poznám, že je to porod a ne jen poslíčci.
????Projdeme přípravu porodního plánu a co vlastně k porodu a pobytu na šestinedělí potřebujete.
????Velkým tématem je potom šestinedělí a kojení, kdy se ujistíte, že kojení je tou nepřirozenější možností výživy pro vaše miminko, důvěra ve vlastní tělo je klíčová.
 
Věřím, že kurz je přínosem i pro tatínky, i pro muže je zrození totiž velkým neznámým a sama ze zkušeností vím, jak moc si přejí být nápomocni, jak velkou mohou být během porodu oporou a kotvou.
 
Těším se na vás a vaše partnery, může to být samozřejmě i kamarádka nebo kdokoliv, kdo vás bude u porodu doprovázet.